Wiedza dermatologiczna na temat skóry wrażliwej

NEUTRADERM. Moja skóra wraca do życia!

Neutraderm to w pełni francuska marka specjalizująca się w dermatologii, należąca do grupy Gilbert. Jej doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji oraz dbałości o dobre samopoczucie sięga 1904 roku.

Aktualnie Neutraderm wykorzystuje wiedzę dermatologiczną, tworząc produkty dla wszystkich typów skóry wrażliwej. Wyjątkowe podejście Neutraderm do pielęgnacji skóry w niezwykle odpowiedzialny sposób uwzględnia złożony i delikatny ekosystem skóry.  

DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ I DELIKATNEJ NEUTRALNOŚĆ TO SIŁA.

Oto program wymagającej pielęgnacji dermatologicznej, jak najbardziej dopasowanej do fizjologii skóry.

Tworząc Neutraderm mieliśmy na uwadze, że skóra jest potężnym ekosystemem o niezwykle delikatnej równowadze. Dlatego w naszych badaniach i produktach stawiamy przede wszystkim na neutralność i równowagę skóry.

  • Mikrobiom skóry to podstawa – stanowi on pierwszą barierę ochronną przed zagrożeniami zewnętrznymi

Na powierzchni skóry istnieje mikrobiom – niewidzialna warstwa drobnoustrojów, które są niezbędne dla zdrowia.

Mikrobiom skóry zapewnia ochronę przed środowiskiem zewnętrznym. Dzięki niemu, skóra stanowi pierwszą barierę chroniącą przed potencjalnie szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak zanieczyszczenia, promieniowanie UV, bakterie chorobotwórcze, z którymi mamy styczność każdego dnia.

W związku z tym skóra musi być pielęgnowana, chroniona i wzmacniana. Właśnie takie zobowiązanie podejmuje Neutraderm w odniesieniu do każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej delikatnej.

  • Przywraca równowagę dermatologiczną skóry wrażliwej u całej rodziny, utrzymuje zdrowy mikrobiom skóry dzień po dniu

Nasze podejście dermatologiczne polega na ciągłym działaniu w doskonałej osmozie ze skórą i przywróceniu skórze równowagi. Zdrowy i zrównoważony mikrobiom jest kluczem do zdrowej i silnej skóry.

Dlatego właśnie nasze produkty składają się
z molekuł i składników aktywnych uzyskanych w procesie biotechnologicznym, uwzględniających w jak największym stopniu metabolizm skóry.

Nasze produkty tworzone są z myślą o każdej płci, dla osób w dowolnym wieku. Dzięki temu każdy członek rodziny może w pełni bezpiecznie na co dzień korzystać z naszych produktów.

WYJĄTKOWY, OPATENTOWANY KOMPLEKS ACTIVE OLIGO SKIN, 10 LAT OPATENTOWANYCH INNOWACJI

Skuteczność naszych produktów dermatologicznych opiera się na wyjątkowym, opatentowanym składniku aktywnym o właściwościach łagodzących i odbudowujących: kompleksie A.O.S (Active Oligo Skin).

Kompleks A.O.S, to innowacja dermatologiczna Laboratorium Neutraderm, która jest aktywnym składnikiem we wszystkich naszych preparatach. To wynik 10 lat badań w dziedzinie dermokosmetyków.

Woda z Morza Iroise, kluczowy element kompleksu Active Oligo Skin

Kompleks A.O.S (Active Oligo Skin), pochodzący z wody morskiej z Morza Iroise, zapewnia wysoką zawartość minerałów i pierwiastków śladowych (wapń i magnez), dzięki czemu:

  • Działa kojąco na skórę
  • Wzmacnia barierę ochronną skóry
  • Remineralizuje skórę
  • Utrzymuje równowagę mikrobiomu skóry dla jej zdrowia.

Morze Iroise to jedno z najczystszych miejsc na świecie

NEUTRALNOŚĆ TO ZOBOWIĄZANIE

Morze Iroise zostało zaklasyfikowane przez UNESCO jako rezerwat biosfery. Jest to pierwszy naturalny park morski we Francji. Bioróżnorodność Morza Iroise zapewnia kompleksowi Active Oligo Skin wysoką zawartość minerałów i pierwiastków śladowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania metabolizmu skóry.

W podejściu dermatologicznym Neutraderm neutralność to kwestia kluczowa.

Znajduje to odzwierciedlenie w naszych produktach opracowanych tak, by zapewnić ich wysoką tolerancję przez skórę, pozwalających utrzymać florę i równowagę nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Przekłada się to również na ciągłe zaangażowanie w ulepszanie składu naszych produktów do pielęgnacji skóry poprzez promowanie w jak największym stopniu składników biodegradowalnych.

Nasza zasada neutralności polega też na stopniowym budowaniu bardziej odpowiedzialnego sektora dermokosmetycznego, jak również na codziennym podejmowaniu działań zmierzających do ograniczenia naszego negatywnego wpływu na środowisko.

Neutraderm i 1% for the Planet

logo 1% for the planet

1% for the Planet to organizacja non-profit zrzeszająca firmy, które zobowiązują się przekazywać co najmniej 1% swojego obrotu na ochronę i rekultywację obszarów naturalnych.

Jest to również filozofia wyznawana przez Neutraderm. Z wielką dumą przekazujemy zatem 1% obrotów ze sprzedaży linii produktów Baby na rzecz tej organizacji.

Sprawdź, jakie mamy zobowiązania

KONTAKT